Ігор Овчар: «Влада нахабно і цинічно привласнила собі плоди Революції»

213
Порошенко звільнив ще трьох «суддів Майдану». Мудрагель «роздумував» над звільненням шість (!!!) місяців із моменту подання до нього всіх необхідних документів.
Протягом майже 3 років із 330 «суддів Майдану» реально звільнено лише 10 суддів. ДЕСЯТЬ суддів за ТРИ РОКИ.
При цьому Вища Рада Юстиції не звільнила ЖОДНОГО з «суддів Майдану». Про реформу в мене все.
Я писав ще два роки тому, писав рік тому і зараз пишу, що потрібно було бути або клінічним недоумком, або пов’язаним договорняками циніком, щоб одразу після Майдану не починати докорінні зміни з метою створення в Україні інституту незалежного суду, як окремої гілки влади. Всі ці дешеві камлання Порошенка та «ранніх поро хоботів» про «неможливість люстрації, бо першочергово потрібно внести змін до Конституції, бо що скаже Європа» бла-бла-бла – гівна варті, як казав пан Палівець.
Я поставлю просте питання цим геніям юриспруденції: Чи знають вони приклади з історії, де революції відбувались по-закону та згідно процедури? Чи діяли відомі у світовій історії успішні революціонери в рамках тієї системи права та правової системи, за революційний злам яких вони боролись шляхом революційного повстання? Правда абсурдно звучить, чи не так?
Так ось. Відповідь на це питання і буде відповіддю про те, хто такі за суттю всі ці порошенки, яценюки, авакови, парубії, пашинські, луценки і прочая-прочая «сцено вики» Майдану.
Всі вони НЕ революціонери. Вони – примазались. Вони просто НАГЛО та ЦИНІЧНО ПРИВЛАСНИЛИ собі плоди революції гідності (можливість змінити систему влади, правову систему, систему права, покарати винних тощо) та використали цю здобуту кров’ю українців можливість насамперед у власних шкурних інтересах. В результаті хтось задовольнив свої хворі гіперамбіції, а хтось – казково збагатився, як і мріяв.
Тож зверху ніяких революційних перетворень (швидких системних докорінних змін) в житті суспільства та нашої не нашої державі не буде, панове українці. І не владімір ху#ло з москалями в цьому винні, бо вони лише скористалися нагодою пограбувати українську націю. А винні в цьому привласненні плодів революції саме нинішні українські владні квазіпатріоти – патріоти власних шкурних інтересів та заручники власних хворобливих амбіцій.
Так що – зверху не буде. Але знизу -–залишається можливим. Розцінюйте це, як заклик до повалення нинішньої злочинної системи влади кучми-януковича.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв