Нардеп закликав ухвалити закон про презумпцію правоти полісменів

177
Народний депутат України від «НФ» Євген Дейдей на тлі вбивства полісменів у Дніпрі заявив, що ВРУ повинна ухвалити закон про презумпцію правоти поліції.

«Коли ми отримаємо проект законопроект, я думаю, там буде багато і багато проти. Ми повинні будемо, як цивілізована ВР узгодити і проголосувати. Цей законопроект повинен пройти для того, щоб організувати порядок у нашій країні», − підкреслив Дейдей.
За його словами, ухвалення цього законопроекту необхідне для того, щоб поліцейські знали, що вони діють відповідно до закону, застосовуючи вогнепальну зброю, цим самим убезпечивши себе. 
«Найбільш наочна і найуспішніша зараз в країні реформа – це реформа поліції. Якщо ми побачимо дію поліцейського, коли вони будуть змушені застосувати зброю, вони повинні розуміти, що вони повністю застраховані за законом, що вони застосовують вогнепальну зброю згідно з законом», − зауважив в ефірі 112 народний депутат. 
«Ми повинні дати право на те, щоб вони могли гідно боротися із злочинністю, якщо ми вже довірилися нашим поліцейським. Цей законопроект потрібно спочатку побачити, прочитати і після цього вже дискутувати щодо законопроекту і тих прав, якими хочуть уповноважити поліцейських», − висловив думку парламентар.
Додамо, напередодні після жорстокого вбивства двох полісменів у Дніпрі міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що МВС готує до внесення на розгляд ВРУ законопроект про розширення прав полісменів за принципом «презумпція правоти полісмена».

Коментарi

Коментарiв