Схаменувся: Кобзон визнав Крим тягарем для Росії

177
Депутат Держдуми Росії, співак Іосіф Кобзон заявив, що бюджет РФ страждає через фінансування анексованого Криму.

Відповідну заяву Кобзон зробив під час зустрічі з журналістами в Забайкальському краї. За його словами, забравши Кримський півострів Росія взяла на свої плечі «надмірний тягар»  – передає Zabmedia.
«Ми взяли на себе надмірний тягар – Крим. Це споконвічно російська територія, але яку ми фінансуємо з нашого убогого російського бюджету. Від цього страждають такі галузі як охорона здоров’я, освіта, культура та інші важливі галузі», – наголосив співак. 
Крім того, як він підкреслив, російській владі слід приділяти велику увагу розвитку культури, а через нестачу коштів у цій галузі у країні широко поширені алкоголізм, наркоманія та злочинність.
Нагадаємо, у червні 2016 року у Сумах зайнялося опудало російського співака Іосіфа Кобзона, якого вважають уособленням кремлівської пропаганди. 
«Дуже часто ми бачимо в новинах – це Франківськ в основному та Львів – вони противляться тому, щоб оця масова російська культура потрапляла в їхнє місто. Оця акція була також попередження, що Суми також радо «вітають» усіх таких виконавців. І будуть радо їх вітати з помідорами, яйцями і кулаками»,  – наголосив ініціатор акції Ігор Обод.

Коментарi

Коментарiв