Я більше не братиму лайна на себе, − Луценко

226
Генеральний прокурор України Юрій Луценко поскаржився на деяких народних депутатів, які часто приходять до нього «покліпати і понатякати», проте від них немає жодної користі у розслідуванні справ. 

За його словами, до нього «в гості» часто ходять народні депутати. Щоправда, як він підкреслив, «вони все одно нічого не говоритимуть. Будуть кліпати, натякати і так далі. Немає сенсу».
«У мене з будь-якого приводу ходоки. А толку? 2005 рік багато чому мене навчив. Тоді я часто брав лайно на себе, але тепер не буду цього робити. Проблема лише в тому, що вони в це не вірять. Все ще думають, що це гра і можна домовлятися. Але не зі мною», – наголосив в інтерв’ю Українській правді Луценко.
Зокрема він розповів, що очільник парламентської фракції «Відродження» Віталій Хомутиннік просив його випустити з-під арешту екс-заступника голови «Нафтогазу» Олександра Кацубу.
«Він мені каже, мовляв, ви ж розумієте, нам доведеться голосувати, а син нардепа у в’язниці. Я йому відповідаю: Віталік, ти повинен бути щасливий, що син, а не сам народний депутат», – зазначив Генеральний прокурор.

Коментарi

Коментарiв