Це вже не держава, а чорт знає що, − Жебрівський про особливий статус

152
Очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що Росії не вдасться вмовити Україну на ухвалення особливого статусу окупованого Донбасу навіть попри заяву віце-президента США Джо Байдена.

Нагадаємо, напередодні віце-президент США Джо Байден заявив, що Україна ухвалить зміни до законодавства щодо особливого статусу тимчасово окупованих територій Донбасу.
«Коли приїздять посли, міністри закордонних справ, я всім кажу, що найкращий «особливий статус» – це децентралізація, формування громад. Якщо ми створюємо громади, передаємо їм повноваження, фінансовий ресурс, готуємо людей, щоб вони вміли вправно управляти», – наголосив в інтерв’ю Лівому берегу Жебрівський. 
«Оце і буде особливим статусом для всієї України. А наділяти когось правом накладати вето на рішення парламенту – неприпустимо! Це вже не держава, а чорт знає що! Навіть не анархія – батько Махно в гробу перевернувся б».
«Ніякого «особливого статусу», тим паче в тому розумінні, який нам хотіла «впарити» Росія, в Україні і на Донбасі не буде! Буде децентралізація. Саме тому на мені лежить величезна відповідальність за те, яким чином ми її проведемо, наскільки громади будуть ефективними. Що ми зрештою покажемо нашим партнерам з Німеччини, Франції та інших країн, запевняючи, що децентралізація є кращою альтернативою їхнім пропозиціям», – заявив чиновник.

Коментарi

Коментарiв