Пальці Трампа не можна пускати до ядерної кнопки, – Клінтон

385
Кандидат у президенти США від Демократичної партії Ґілларі Клінтон під час теледебатів наголосила, що її опонента, республіканця Дональда Трампа в жодному разі не можна допускати до ядерної зброї.

«Це загроза номер один у світі. І особливо небезпечно, якщо терористи отримають до неї доступ. Тому пальці Трампа і близько не повинні бути десь поруч з ядерною кнопкою», − наголосила Клінтон. 
За її словами, «людину, яку можна спровокувати твітом, не можна підпускати навіть близько до ядерної зброї»: «Він говорив постійно, що йому байдуже, якщо інші країни будуть мати ядерну зброю: Японія, Південна Корея, навіть Саудівська Аравія».
Крім того, вона нагадала, що Трамп зневажливо відгукувався про можливості ядерної війни в Південно-Східній Азії і говорив: «Це нормально, гарно проведіть час, друзі».
Трамп миттєво відреагував на ці звинувачення, відхрестившись від своїх слів. Він заявив, що вважає ядерну зброю великою проблемою: «Не глобальне потепління, як говорить ваш президент, а ядерна зброя».
Скандальний республіканець також зауважив, що  «Росія розширює свій ядерний арсенал і він навіть новіший, ніж наш − ми його не оновлювали». Передає Лівий берег
«Я ось недавно дивився – бомбардувальники В-52 настільки старі, що наші дідусі на них ще літали. Ми дуже відстали від інших країн. Нам треба зі старим озброєнням, щось із ним робити», − підкреслив Трамп. 
Додамо, за підсумками теледебатів Клінтон здобула впевнену перемогу над Трампом, отримавши 62% голосів опитаних.

Коментарi

Коментарiв