Євродепутат пояснив, за яких умов Україна втратить шанси на безвіз

206
Євродепутат від Польщі Яцек Саріуш-Вольський пояснив, що загрожує затвердженню безвізового режиму між Україною і країнами ЄС.

За словами Саріуша-Вольського, навіть якщо Європейський парламент проголосує за безвізовий режим для України, держава буде повинна і надалі виконувати низку поставлених важливих завдань. 
Поляк наголосив, що навіть незважаючи на формальне виконання Києвом усіх вимог Єврокомісії, необхідних для отримання візової лібералізації, у Європарламенті дотримуються думки, що Брюсселю необхідний спеціальний механізм, який дасть йому «важелі для моніторингу імплементації антикорупційного законодавства та судової реформи» в Україні. 
«Механізм призупинення дії безвізового режиму, який наразі перебуває на стадії розробки, повинен бути доповнений вимогою продовжувати виконання необхідних стандартів та критеріїв», – цитує DW єврочиновника. 
Крім того, він наголосив, що ЄС повинен надати Україні візову лібералізацію вже зараз, хоча українській владі не можна забувати про те, що паралельно з цим буде представлено і механізм призупинення «безвізу», щойно його положення буде розроблено. 
Нагадаємо, після схвалення доповіді щодо візової лібералізації у профільному комітеті Європейського парламенту тепер мають відбутися тристоронні переговори між Європарламентом, Єврокомісією і Європейською Радою. Після сформування домовленості між ними, резолюція про безвізовий режим для України буде винесена на голосування депутатів ЄП.

Коментарi

Коментарiв