За що вам тепер доведеться платити у державних лікарнях

167
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року, низка послуг у держаних лікарнях стануть платними.

Порівняно з переліком платних послуг, які можуть надаватися в державних і комунальних медустановах, нині уряд встановив Перелік платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти.
Список доповнили низкою послуг, що надаються із застосуванням телемедицини. Зокрема, йдеться про лабораторні, діагностичні і консультативні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, в тому числі з використанням телемедицини.
Крім того, до переліку додали медичну допомогу хворим удома, в тому числі із застосуванням телемедицини (діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд), медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями, медичне обслуговування, в тому числі із застосуванням телемедицини, іноземних громадян.
Також зміни передбачають платне проведення мікробіологічних, паразитологічних, молекулярно-генетичних, хімічних, токсикологічних і фізичних досліджень, які не стосуються медичної допомоги й оформлення результатів.

Коментарi

Коментарiв