Трухлявий режим Путіна скоро впаде, − письменник

221
Відомий письменник Віктор Суворов, який нині живе у Великій Британії, пояснив, чому режиму російського Президента Владіміра Путіна залишилося жити зовсім недовго.

За словами Суворова, режим Путіна досить стрімко котиться у прірву: «Подивіться, знаходять полковника з шаленою сумою грошей (йдеться про 8 мільярдів рублів, знайдених у квартирі полковника МВС Росії Дмитра Захарченко, − «Апостроф»). Полковника! Ви уявляєте собі рівень розкладання і корупції. Адже що відбувається? З 2000 року ціна на нафту поперла вгору, після чого мільйони, мільярди, а потім і трильйони доларів обрушилися на Росію. Всім стало дуже добре. А зараз халява завершується. І ця нафта зіграла дуже злий жарт з Росією». 
На його думку, Україні пощастило, що вона не мала такої «халяви», на відміну від Росії, на яку нині звалилося «нафтове прокляття». Письменник зазначив, що про конкретні терміни не обов’язково говорити, але режим Путіна точно «розвалиться і посиплеться».
«Після краху влади Путіна відбудеться крах Росії. Далекий Схід захоплять китайці. Я сам народився на Далекому Сході, там пройшло моє дитинство, я знаю, що там відбувається. Китайці його вже заселяють. Якщо ж китайці захоплять Сибір, а вони його захоплять, то там знаходяться всі природні ресурси. А крім природних ресурсів нічого в Росії і немає. Тобто крах путінського режиму означає крах Росії. Якщо Україна буде потужною в економічному і військовому сенсі, зуміє перемогти корупцію і захистити свої кордони від потоку біженців, то боятися розвалу Росії не варто», − наголосив автор.

Коментарi

Коментарiв