Борці за «русскую вєсну» виявилися лише бандою злочинців, − журналіст

222
Головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов прокоментував нещодавні арешти і вбивства у лавах бойовиків так званих ДНР і ЛНР.

Бутусов нагадав, що нещодавно було заарештовано «міністра МВС ЛНР» Ігоря Корнета, якого звинуватили у спробі державного перевороту. Крім того, за аналогічним звинуваченням затримали екс-очільника «Народних зборів ЛНР» Олексія Карякіна. Також у в’язниці вбито колишнього «прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова. Журналіст зауважив, що всі вони були ватажками банд, які у квітні 2014 року захопили державні заклади України в Луганську. 
«Для боротьби з «переворотом» у «ЛНР» увели батальйон «ДНР» «Спарта». Це НЕ ЖАРТ! Жах, донецькі карателі вирішили силою подавити мирні вимоги «луганського народу»! Хунта Плотницького тримається на штиках російського найманця, громадянина РФ Павлова – командира «Спарти» з позивним Моторола. Вони вбивають усіх організаторів «русской вєсни»!», – підкреслив Бутусов. 
У підсумку він зауважив, що фактично все це свідчить про перестановку маріонеток російськими спецслужбами, а причина вбивств і викрадень лише одна – перерозподіл тіньових фінансових потоків, контрабандна торгівля, контроль за торгівлею вугіллям. Тобто, великі гроші. 
«Борці за «русскую вєсну» виявилися лише бандою злочинців, які з’їдають одне одного і вбивають за гроші, оскільки гроші – це єдине, що їх цікавить, а георгіївські стрічки і російські прапорці – це для лохів, які повинні воювати проти України», – наголосив редактор. 

Коментарi

Коментарiв