Політики у більшості своїй брудні і розважливі, – Глузман

199
Дисидент, громадський діяч, психіатр Семен Глузман прокоментував призначення нового українського омбудсмена.

«Як завжди, рішення про призначення нового українського омбудсмена ухвалюватимуть політики. В більшості своїй брудні й розважливі. Будуть враховувати бажання Президента, ну, як же без цього. Будуть пробувати «на зуб» як золоту монету всіх претендентів. І, звісно, ігнорувати реальні потенції претендентів, їх, так би мовити, профпридатність», − наголосив Глузман.
За його словами, йому є з ким порівнювати, оскільки він досить яскраво пам’ятає нашого колишнього омбудсмена, омбудсменів Узбекистану і Киргизії. Крім того, він зауважив, що може зізнатися в шанобливій повазі до нинішнього нашого омбудсмена Валерії Лутковської, незважаючи на її цілком обмежений мандат.
«Їм важко. Ймовірно, хочеться вигукнути, емоційно відреагувати на побачене. Образити, принизити, в кінці кінців. Ах, як я їх розумію… Стримуються, не дозволяють собі емоції. Намагаються напоумити, пояснити, але ніколи не ображають. І не прикормлюють завжди голодних журналістів сенсаціями», − зазначив у статті для НВ психіатр.
 У підсумку він підкреслив, що нам пощастило принаймні з цим офісом омбудсмена: «Спасибі їм сердечне. Маленьке, тьмяне світло у віконці абсолютного мороку нашого політичного життя здається променем потужного прожектора».

Коментарi

Коментарiв