Особливий статус Донбасу потрібен Росії, щоб впливати на нього, − Савченко

192
Народний депутат України Надія Савченко висловила думку, що оголошення особливого статусу тимчасово окупованого Донбасу потрібне Росії, аби ще сильніше на нього впливати.

За словами Савченко, особливий статус окупованого Сходу України – це прямий інтерес Росії, щоб мати вплив на Донбас так само, як на Придністров’я в Молдові, тому українська сторона не має права цього допустити. 
«Я вважаю, що народ не зрозуміє за що ми помирали, якщо надавати особливий статус якимось окремим регіонам України. Це повинно бути для всієї території України, і повинно нести тільки розвиток. Це може бути самоврядування. Багато хто каже, що це схоже на федералізацію – не зовсім так», – зазначила в ефірі Громадського нардеп.
На її думку, люди не розуміють багатьох термінів, тому це навряд чи буде погано. Вона підкреслила, що на Майдані люди фактично стояли за те саме − щоб не було централізації влади в руках однієї людини.
Крім того, вона прокоментувала чутки у ЗМІ про її намір покинути партію «Батьківщина» на тлі неузгоджень з керівництвом і колегами з політичної сили.
«Ви читаєте мої думки чи хочете залізти мені в голову? А може я хочу залишитися з партією «Батьківщина», вам це на думку не спадало? Давайте тоді так, ви в мою душу не лізьте − я у вашу не лізу. В голову так само», − наголосила парламентар.

Коментарi

Коментарiв