Путін нас*ав людям у душі і втік, − терорист

221
Колишній ватажок так званої ДНР Ігор Стрєлков, більш відомий під псевдонімом Гіркін, несподівано розкритикував політику Президента Росії Владіміра Путіна.

«Ні, Путін не «злив». Він просто нас*ав людям в душі і відійшов убік. Тепер замість реальних народних республік лежить і смердить купа лайна. І ні прибрати її не можна, ні закопати. Не дають опариші (місцеві і «куратори»), для яких саме таке лайно – найсприятливіше середовище проживання», – наголосив на своїй сторінці у соціальних мережах Гіркін.
За його словами, бойовики так званої ЛНР не мають жодної довіри у населення, тому не зможуть виконати «стратегічного завдання» Кремля – провести на Донбасі вибори згідно з українськими законами.
«Із точки зору міжнародного права, всі інститути «Л/ДНР» (враховуючи «корпус народної міліції») є незаконними апріорі цілком і повністю. Фарс і абсурд у виконанні жалюгідних маріонеток з дрібної місцевої бандоти не може обдурити, напевне, вже нікого, крім тих російських пропаган*онів, які за гроші «самі раді обманюватися» скільки завгодно і як завгодно», – підкреслив Стрєлков.

Коментарi

Коментарiв