Кремль хоче змусити росіян платити «податок на дармоїдство»

149
Російський уряд розробив законопроект, що передбачає сплату «податку за дармоїдство». Поки документ перебуває на стадії обговорення.

«На сьогоднішній день є проект закону, який ініціативно пропонує сплату визначеного платежу… саме в бюджет суб’єкта Російської Федерації від працездатного населення, яке не відноситься до пільгових категорій», − заявила віце-прем’єр РФ Ольга Голодець.
Вона додала, що формат цього платежу поки не узгоджений.  Про це інформує RNS.
«Зараз розробляється проект закону, коли ті громадяни, які обрали для себе шлях «не працювати», повинні будуть внести платіж за фактичне використання соціальної інфраструктури. Такий проект закону є», − підкреслила посадовець.
За її словами, нині це питання опрацьовує Міністерство праці:  «Проблема полягає в тому, що до непрацюючого населення відноситься працююче населення, тобто ми не бачимо ні в системі Пенсійного фонду, в системі податкової служби як платників заробітної плати».
Нагадаємо, громадяни Республіки Білорусь, іноземні громадяни та особи без громадянства, які отримали дозвіл на постійне проживання в Республіці Білорусь, у разі неучасті у фінансуванні державних витрат або участі в такому фінансуванні менше 183 календарних днів у податковому періоді повинні платити податок на дармоїдство на фінансування державних витрат.

Коментарi

Коментарiв