Активісти вимагають негайно зупинити переслідування дітей відомого правозахисника

240
Представники міжнародної платформи «Громадянська солідарність» і низки інших неурядових організацій оприлюднили заяву з вимогою зупинити переслідування кримськотатарського правозахисника Еміра-Усейна Куку і його родини. 

«Ми, члени платформи «Громадянська солідарність» і інших неурядових організацій, а також правозахисники серйозно стурбованими переслідуванням Еміра Куку і його сім’ї. Емір тісно співпрацює з організаціями-членами платформи, зокрема з Міжнародним партнерством з прав людини працює над збором доказів про порушення прав людини в Криму», − ідеться в заяві активістів. 
«Ми вважаємо, що Емір Куку був заарештований у зв’язку з його професійною діяльністю в якості захисника прав людини, і ми вимагаємо негайно припинити переслідування Еміра Куку і його сім’ї», − цитує Українська правда документ.
Відповідна заява з’явилася після того, як адвокат Олександр Попков повідомив про цькування дітей кримськотатарського правозахисника представниками окупаційної влади анексованого Кримського півострова.
Нагадаємо, Еміра-Усейна Куку і низку інших кримських татар російські окупанти звинувачують у співпраці з терористичною організацією «Хізб ут-Тахрір». Його затримали в лютому 2016 року і посадили в СІЗО.

Коментарi

Коментарiв