У нас немає альтернативи приєднанню до ЄС, – експерт

199
Директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна прокоментувала результати опитування Центру Разумкова, які засвідчили падіння кількості прихильників ЄС в Україні. 

За словами Бекешкіної, ми вже не маємо альтернативи приєднання України до Європейського Союзу, навіть незважаючи на зниження кількості прихильників ЄС серед українців. 
Вона зауважила, що результати цього опитування не означають збільшення кількості прихильників Росії.  
«Якби респондентам запропонували варіант: не приєднуватися нікуди, то частина тих, хто раніше хотів інтегруватися з Росією і країнами СНД, в Митний союз, саме так би і відповіла. Або ж вони серед тих, кому важко сказати. Думаю, таких українських громадян, хто не знає точної відповіді щодо зовнішнього вектора розвитку, досить багато», – підкреслила у коментарі 24 експерт.
Також вона пояснила, чому 55% українців виступають проти розриву дипломатичних стосунків із Росією: «В Україні обережний народ». 
«Одразу виникне питання: а як далі вести переговори по врегулюванню військового конфлікту? З ким? Це дуже серйозний крок. Він означає, що треба евакуювати наше посольство в Росії. Це фактично перша стадія оголошення війни», – зазначила Бекешкіна. 

Коментарi

Коментарiв