Путін випадково потрапив у владу, − письменник

303
Радянський розвідник-утікач, історик, письменник Віктор Суворов прокоментував ідею Владіміра Путіна щодо створення Міністерства державної безпеки Росії.

«МДБ – це цілковитий завал. МДБ! Ну, нехай би КДБ створив. Це хоча б комітет, а не ціле міністерство. Суто сталінський підхід. Тобто Путін заляканий, Путін боїться. Але не призначаймо термінів, коли все завалиться. Його режим схожий на трухлявий баобаб, який згнив зсередини. Може сто років простояти, а може завтра впасти. Пробігла повз мураха, зачепила його лапкою, він і впав. Впаде все, впаде обов’язково», − спрогнозував письменник.
На його думку, у політиці Путіна можна знайти багато паралелей із політикою Іосіфа Сталіна. Щоправда, навіть у нього, на відміну від Путіна, були певні «позитивні» риси.
«Сталін – це лиходій. Але лиходій великий. У якомусь сенсі я його поважаю, хоча б за те, що він не будував собі палаци, не літав з журавлями, не виловлював у Чорному морі грецькі амфори. Сталін не був клоуном. Це був мудрий чоловік. У нього було почуття гумору і почуття міри. Сталін завжди з’являвся перед народом у скромному одязі. А коли їде Путін, його супроводжує армада мотоциклів, а попереду вся Москва порожня. У Путіна немає почуття міри, у нього смаку немає», – зауважив в інтерв’ю Апострофу Суворов.
За його словами, Путін узагалі фактично випадково потрапив у владу завдяки Єльцину, який мав на нього компромат.
«Сталін прорвався до неї і потім утримував тридцять років. А Путіна поставив Єльцин, при якому виникли всі олігархи, вся кримінальна братія, що розікрала країну. А поставив він його тому, що на Путіна був компромат. Мовляв, я зараз йду на пенсію, а ти будеш у нас головним начальником. Але ти мене не зачепиш! А якщо зачепиш, то ми тебе просто відразу і розчавимо. Ось в цьому і різниця між Сталіним і Путіним. Перший сам прорвався до верховної влади, а другого туди поставили, щоб він не чіпав всіх злодіїв і пройдисвітів, які сидять у владі», – зауважив історик.

Коментарi

Коментарiв