Прокурора ГПУ затримали за хабар у 200 тисяч доларів

160
Генеральний прокурора України Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці затримали прокурора ГПУ й адвоката за підозрою у вимаганні хабара в розмірі 200 тисяч доларів.

«Департаментом з розслідування особливо важливих справ у галузі економіки ГПУ спільно з Головним управлінням «К» і департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції України затриманий прокурор відділу Генпрокуратури України і адвокат, які вимагали від підприємця гроші в сумі 200 тисяч доларів за закриття кримінального провадження та зняття арешту з вилученого майна», – зазначив у своєму Facebook Луценко.
За словами очільника ГПУ, під час його керування Генеральною прокуратурою це вже вісімнадцятий прокурор, якого затримали у зв’язку з підозрою у скоєнні правопорушень.
Нагадаємо, 22 вересня 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро України затримали старшого слідчого в особливо важливих справах департаменту з розслідування особливо важливих справ у галузі економіки Генеральної прокуратури, який привласнив талони на бензин.

Коментарi

Коментарiв