Прем’єр Словаччини підтримав Україну й засудив співпрацю Європи з «Газпромом» щодо Nord Stream-2

256

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо виступив категорично проти будівництва російського газогону «Північний потік» і різко розкритикував угоду між Газпромом та європейськими енергетичними компаніями по Nord Stream-2.
Прем’єр Словаччини підтримав Україну й засудив співпрацю Європи з «Газпромом» щодо Nord Stream-2
«У рамках Європейської ради довгі роки йшлося про необхідність допомогти Україні, щоби вона лишилася державою-транзитером, аби допомогти їй у важкі зимові місяці. І в цей же час ми зіткнулися з тим, що «Газпром» підписав із представниками європейських держав угоди про будівництво нової лінії Nord stream. Я хотів би скористатися якимись нормальними висловами, але висловлюсь експресивно: вони просто роблять із нас ідіотів!», – цитує Роберта Фіцо видання Новое время.
За словами очільника словацького уряду, є передумови для збільшення обсягу реверсу газу зі Словаччини в Україну: «Хочу підкреслити, що проект так званого малого реверсу увінчався успіхом. Обсяги становлять 14,5 млрд куб. м газу щорічно, і є передумови для збільшення обсягу газу, який постачатиметься в Україну».
Додамо, Президент Польщі Анджей Дуда назвав «егоїзмом» поведінку Німеччини, яка відновила контакти з «Газпромом» щодо підписання угоди про будівництво газопроводу Nord stream-2.

Коментарi

Коментарiв