Європа продовжуватиме підтримувати Україну на шляху до ЄС, – Туск

128
28 вересня у рамках зустрічі з Президентом Петром Порошенком очільник Європейської ради Дональд Туск заявив, що ЄС готовий і надалі підтримувати Україну. 

«Я хочу підтвердити, що Європейський Союз готовий і надалі всебічно підтримувати Україну на шляху економічного зростання, реформ і протидії агресії», – пообіцяв Дональд Туск.
Прес-служба Президента України повідомляє, що співрозмовники також обговорили графік політичного діалогу на вищому рівні по лінії Україна-ЄС до завершення цього року, враховуючи орієнтовні терміни проведення чергового саміту.
«Ми розраховуємо на збереження солідарності ЄС з Україною і продовження санкційного тиску на Росію до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України», – наголосив Петро Порошенко. 
Крім того, за словами Туска, рішення Міжнародного валютного фонду про відновлення програми співробітництва з Україною свідчить про успіх реформ у країні. На його думку, це позитивний сигнал підтримки реального прогресу в реформах, включаючи боротьбу з корупцією.
Додамо, візит Дональда Туска до України приурочений до вшанування 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру. Зокрема, 29 вересня разом із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом він анонсував візит на відповідні заходи.

Коментарi

Коментарiв