Луценко «нарвався» на черговий конфлікт із НАБУ

171
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Національне антикорупційне бюро не може самостійно впоратися з корупцією.

«Останній документ, який ми хочемо ініціювати, це припинення спорів про підслідність між НАБУ та іншими правоохоронцями», − цитує Українська правда Генерального прокурора.
«У країні наскільки багато злочинності, що віддати виключне право на боротьбу з проявами високопоcтавленної злочинності одному невеликому правоохоронному органу – неефективно», – наголосив Луценко.
Крім того, він висловив думку, що таким чином не буде зменшено повноваження НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: «Ми не зменшуємо повноважень НАБУ і САП, вони як мали, так і мають право виходити на суддів, міністрів, депутатів, губернаторів. Дай Бог їм успіхів».
Очільник ГПУ також заявив, що сам вирішуватиме, які справи слід віддавати детективам НАБУ. За його словами, він планує ініціювати відповідні законодавчі зміни. 
«Але якщо паралельно на такі самі посадові особи вийшли інші правоохоронні органи, то такі справи за рішенням генпрокурора можуть залишатися в цих органах. НАБУ має право витребувати ці справи для себе», – підкреслив посадовець.

Коментарi

Коментарiв