Вас узагалі не має бути на карті світу, – Тука Росії

255
Заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука гостро прокоментував слова кремлівських посадовців щодо непричетності до збиття малайзійського Boeing 777.

«Як брехло крутиться на пательні. Спочатку – це «укропи». Потім – «нас тут нет». Потім –  «там був укропський винищувач». І маячня, маячня, маячня… І брехня, брехня, брехня», – наголосив у своєму Facebook Тука.
«Зараз ці потвори, під ногами яких земля пече, «а чи є докази того, хто віддавав наказ?», «а був взагалі цей наказ?», «а, може це укропський екіпаж?» і таке інше», – підкреслив урядовець.
Також високопосадовець заявив, що переконаний у майбутньому доведенні правди «про цю мерзоту» всьому світові: «Нас там нет». Вас не має бути взагалі на світовій мапі!».
Нагадаємо, напередодні Міністерство закордонних справ Російської Федерації заявило, що «розчароване звітом міжнародної слідчої групи щодо причин катастрофи рейсу МН17».
«Росія розчарована тим, що ситуація навколо розслідування катастрофи Boeing 777 не змінюється. Висновки голландської прокуратури підтверджують те, що слідство упереджено і політично мотивоване. Самовільно призначати винного і вигадувати бажані результати перетворилося в норму для наших західних колег. Хочеться запитати: скільки можна?», – заявила представник МЗС Росії Марія Захарова.

Коментарi

Коментарiв