Російська пропаганда знову почала наступ на Україну, – політолог

271
Російський політолог Андрєй Окара зауважив, що російські ЗМІ з новою силою почали поширювати антиукраїнську пропаганду.

За словами Окари, це пов’язано з тим, що українська тема знову отримала місце в топі. Якщо під час попереднього сезону її стало менше, бо, мовляв, Україна стала втомлювати російських телеглядачів, то зараз це питання знову є цікавим, оскільки внутрішньоросійські проблеми краще не розбурхувати (особливо після виборів), а сирійська тема – надто далека, абстрактна і локальна, але її теж крутять.
«Із Америкою вже розібралися: Трамп – він за нас, за Росію. Хілларі – вона справжня бандерівка, вона погана. Ось тільки Бред Пітт з Анджеліною – ну як вони могли, як могли! Отже, Порошенко знову – виплодок пекла, на тлі якого навіть Тимошенко можна цитувати без чортихань і принизливих прокльонів, як було ще донедавна», – цитує НВ політолога.
Крім того, як він зауважив, нині з’явився новий лейтмотив – українська русофобія: «Мовляв, брати-українці, закінчуйте вже зі своєю русофобією. Скільки можна, Женіть ваших держдепівських ляльковиків і повертайтеся швидше в єдиний народ! Въ Русскій Міръ! Ну, брати чи не брати? Ну, серйозно? Адже ми приречені на дружбу!». 
У підсумку він наголосив, що російська пропаганда намагається зробити вигляд ніби між українською русофобією (а точніше – путінофобією, кремлефобією, імперофобією) і подіями навколо Криму і Донбасу немає причинно-наслідкового зв’язку. 
«І звідки тільки береться ця русофобська бацила, ось що дивно й цікаво? Не інакше як із Держдепу. Адже ми вас (українців) так любимо, так любимо! Чому ж ви нас розлюбили? А Крим? Ну так, який Крим? Забудьте ви про Крим! Причому тут Крим? До речі, у країнах третього світу більше половини дівчат не в курсі про причинно-наслідковий зв’язок між сексом і вагітністю», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв