Настав «чорний день» Путіна, − Портніков

240
Журналіст, публіцист Віталій Портніков прокоментував висновки Міжнародної слідчої групи щодо краху на Донбасі рейсу малайзійських авіаліній MH17.

«Від висновків розслідування не відмахнутися, як від настирливої ​​мухи. За висновками підуть прізвища тих, хто міг знищити літак. Росія, звичайно, може ні з чим не погоджуватися і нікого не видавати. Але родичі загиблих матимуть очевидні юридичні підстави звертатися до неї з позовами», − наголосив Портніков. 
«Репутація військового злочинця, яка виявляється визначальною рисою« образу» Путіна після мистецтв у Алеппо, буде підкріплена висновками розслідування – і презирством російського правителя до цих висновків», − зауважив журналіст.
На його думку, тепер Президент Російської Федерації буде усе більш і більш «нерукопожатним». 
«Приблизно такі ж етапи еволюції сприйняття пройшов свого часу тепер уже покійний союзник Путіна, теж полковник. Муамар Каддафі був упевнений, що після знищення пасажирського літака над Локербі ніяке західне правосуддя до нього не дотягнеться – а в результаті був змушений видавати винних, платити компенсацію, демонструвати «конструктивність», − нагадав у колонці newsru.ua автор. 
Він зазначив, що тоді його не вберіг навіть той факт, що його піддані зрозуміли – їх правитель не тільки злочинець, але і слабак. Портніков також зазначив, що кадри загибелі одного полковника справили гнітюче враження на іншого. 
«Настільки гнітюче, що залишився в живих полковник вирішив у всьому наслідувати загиблому», − підсумував журналіст.

Коментарi

Коментарiв