Бойовики й самі не вірять, що припинять стріляти, – нардеп

305
Народний депутат України від «БПП» Іван Вінник розкритикував позицію місії ОБСЄ на Донбасі щодо подій на окупованих територіях.

«Проблема в тому, що позиція ОБСЄ, принаймні тієї групи, яка зараз працює на Донбасі, вона не зовсім об’єктивна. Вона схиляється в бік РФ. Це видно навіть з останнього звіту ОБСЄ. Вони досі не помічають російських регулярних військ, досі не розуміють, звідки бойовики отримують зброю та інші засоби матеріально-технічного забезпечення», – зауважив в ефірі 112 Віннік.
На його думку, бойовики не припинять вогонь навіть не дивлячись на домовленості щодо розведення сил на територіях Донбасу. 
«Навіть терористи не вірять, що вони припинять вогонь, якщо вони не припинять, то будуть отримувати відповідну відсіч будь-яким агресіям», – наголосив парламентар. 
 
Крім того, він підкреслив, що нині наступальний дух бойовиків скотився до надзвичайно низького рівня: Українська розвідка спостерігає, що терористи почали окопуватися, робити окопні споруди. Це свідчить про те, що їх наступальний мотиваційний дух зараз знаходиться на надзвичайно низькому рівні. Це очікувана ситуація, тому що багато з тих найманців, які воюють на боці РФ і терористичних угруповань, вони зараз не отримують належне грошове забезпечення з боку РФ. Вони зараз зрозуміли, що українська армія досить сильна, щоб відбити будь-який наступ».
За словами нардепа, Україна не послаблюватиме оборону до тих пір, поки не отримає фактичних підтверджень того, що «режим тиші» нарешті дотримується.
«Ніякої довіри до пропозицій або обіцянок РФ у нас немає, тому поки їхні пропозиції не будуть підтверджені фактичними діями, Україна жодним чином не послаблюватиме оборону нашої держави», – зазначив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв