Від баклана до фраєра, − Луценко шокував українців своїм тюремним жаргоном

161
Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував лист від російської ГП, здивувавши при цьому використанням відверто тюремної лексики.

«Учора отримав листа від російського ГП. Дуже стурбовані нашим кримінальним переслідуванням за державну зраду прокурорів АР Крим. Доводять до мого відома, що в березні 2014 у місті Ростов-на-Дону Янукович підписав Указ про вихід з громадянства Україна 590 осіб прокурорського складу», − повідомив у своєму Facebook Луценко.
За його словами, у зв’язку з цим фактом є дві новини. По перше, завдяки офіційному листу ГП РФ українські слідчі отримали беззаперечний доказ вини 229 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру. Крім того, є інформація ще про 291 зрадника. 
«Із огляду на це я підписав подяку начальнику управління ГП РФ І. Каминіну. Двічі не судимий екс-президент Янукович пробує підвищити свій воровський статус. Від простого баклана він намагається піднятися до козирного фраєра. Але щоб фуфло гнати треба мізки. Мушу розчарувати і ГП РФ і зальотного шулєра – на справжньому Указі Президента Україна крім підпису має бути Державна печатка. Її Янукович на щастя вкрасти забув. Фьодорович, двійка! Сідай», − наголосив Генеральний прокурор.

Коментарi

Коментарiв