Ігор Овчар: «Пане Гройсман, ви знахабніли як і Яценюк?»

283
Чому досі не відомі прізвища всіх високопосадових покидьків, що віддавали накази беркуту та іншим «служивим» нелюдям бити людей, катувати людей та стріляти в людей на Майдані? Так і будуть нам попід носа водити фейковим головним злочинцем (якийсь там цап-відбувайло з СБУ) та жалітися, що Хам недосяжний? В операції по придушенню революції було задіяно кілька десятків тисяч «служивих». Де сотні їхніх начальників, що віддавало накази? Чому досі не оприлюднено прізвища прокурорських сук, що підтримували обвинувачення в судах проти майданівців? Адже сволота судійська ухвалювала свої незаконні рішення проти майданівців саме з подачі сволоти прокурорської, чи не так?
Чому досі не облаштовано, не перекрито кордон з країною-агресором? Чи хоча б не введено візовий режим з країною, що постачає зброєю бойовиків на Сході України? Чому введення/виведення російських військ, озброєнь, «гумконвоїв» тощо на окуповану частину Донбасу та Криму – більше не супроводжується належною дипломатичною реакцією МЗС та Президента? Вас заціпило, чи ви «змирились»? Чи то знову ми щось не знаємо свіжого з «мінських домовленостей»? 
Чому я досі не знаю про що високопосадові бариги домовляються за спинами народу на підкилимних «переговорах» з країнами, чиї національні інтереси з українськими національними інтересами входять в суперечку, конкуренцію, або взагалі є антагоністичними? Зовнішня політика Порошенка – критично не публічна за результатами. Це неприпустимо. У нас Порошенко не цар, не імператор, а всього лише одноразовий Президент, як і його папєрєднікі.
Чому не сидить Яценюк та інші, кого прибрали з посади за успішно-провальну економічну політику та супер-результати, що були оприлюднені колишніми «крушниками»? За чий кошт друкуються «кольорові буклети-пояснення» для населення (вкидають у скриньки), чому ми маємо платити монополістам-олігархам скажені ціни за неконкурентні та неякісні комунальні послуги, за паршивий товар (брудну воду, низькокалорійний газ тощо) та за гидкий сервіс? Це часом не за кошти платників податків друкується ця ахінея? 
Де фінансові результати тих, для кого пролобіювали мільйонні зарплати? Пора звітувати! Чи ви вже охеріли, пане Гройсман, так само, як Яценюк?
Із повагою, 
кваліфікована дешева робоча сила.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв