Росія власними руками може підтвердити участь у тероризмі, − політолог

222
Очільник Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко прокоментував звіт Міжнародної слідчої групи про обставини загибелі рейсу МН-17.

Фесенко зауважив, що у звіті є деяка політкоректність і небажання прямо звинувачувати Росію, але треба віддати належне професіоналізму та мужності слідчих, оскільки вони чітко назвали винних у цій катастрофі.
«Зрозуміло, що, слідча група не сказала, хто саме натиснув кнопку. Але важливо, що озвучена інформація про те, що це був «Бук», який знаходився на території, контрольованій бойовиками, і який потрапив на територію конфлікту з Росії і, судячи з усього, з російським екіпажем», – підкреслив політолог.
Він зазначив, що тепер російська влада повинна або визнати результати розслідування і співпрацювати з міжнародною слідчою групою і видати винних або, заперечуючи цю інформацію, продовжуючи протистояння, і надалі демонструвати свою безвідповідальність і фактично підтвердить свою участь у тероризмі.
На його думку, також важливим аспектом є те, а як тепер стоятиме питання навіть не про зняття, а пом’якшення санкцій проти Російської Федерації. 
«Адже це б означало індульгенцію, прощення Росії за нелюдський терористичний акт. Тепер українська дипломатія отримала серйозний аргумент, щоб активізувати боротьбу за продовження санкцій проти Росії», – наголосив у коментарі 24 експерт.

Коментарi

Коментарiв