Тепер Путін сам змушуватиме всіх миритися з ним, – російський опозиціонер

145
Екс-депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов пояснив, чого слід чекати українсько-російського конфлікту.

На думку Пономарьова, у цій ситуації Мінські домовленості вже стали абсолютно порожніми і нездійсненними. Він нагадав, що фактично їх ухвалили «для галочки» і піару тих осіб, які в цьому процесі брали участь. 
«Із інструменту примусу Путіна до миру Мінськ став інструментом примусу Путіним всього іншого світу до миру з ним і визнання його ролі як єдиного контролера ситуації в регіоні. Якісь глобальні зрушення без відмови від Мінських домовленостей неможливі. Але немає нікого, хто був би готовий про це сказати вголос», – наголосив в інтерв’ю НВ політик.
За його словами, насправді ж усі зацікавлені в тому, щоб конфлікт тривав в млявому режимі. Звісно, крім тих людей, хто там кожен день проливає свою кров: «Навіть ваші керівники, які, як я розумію, швидше бояться, як би не стало гірше. І уповільнений процес для них краще, ніж різкі зміни, які можуть дестабілізувати ситуацію в решті Україні, порушити в ній баланс політичних сил. Боюся, що турбуючись про тактичні завдання, вони жертвують стратегічними інтересами країни». 
Щоправда, як він підкреслив, повністю скасовувати Мінські домовленості було б помилкою, оскільки у такому разі Путін отримав би серйозний козир, оскільки він постійно повторює, мовляв, «ми то за Мінські домовленості, а це українці зривають мирне врегулювання. Ось вони і довели, що весь цей час Україна, а не Росія була ініціатором війни». 

Коментарi

Коментарiв