«Батьківщина» готується до масштабного «тарифного Майдану»

260
Оглядач Тетяна Шпайхер пояснила, чому вже цієї осені українцям слід чекати «тарифного Майдану».

Відповідно до інформації Апострофа, нині в Україні триває активна підготовка до осінніх протестів проти значного підвищення комунальних тарифів. Зокрема, вже розпочато закупівлю великих партій наметів для протестувальників, які повинні бути готові до 1 жовтня. 
На думку експертів, найбільш імовірним організатором акцій протесту є партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко, яка вже давно і активно розкручує тарифну тематику в парламенті і в ЗМІ. 
За словами політтехнолога Тарас Березовця, на 11 жовтня 2016 року «Батьківщина» запланувала проведення так званої репетиції осінніх масових заходів. Він спрогнозував, що акція буде організована із залученням профспілок.
 
«Те, що готується розгойдування ситуації, − це 100%. Ми це бачимо по сигналах. У них вже є попередня дата. Пробний страйк профспілок вони збираються організувати 11 жовтня, про це заявили їхні депутати. Тема тарифів там буде однією з ключових, це я і так розумію і бачу», − зауважив фахівець. 
Крім того, як він наголосив, основною метою протестів, що планує організувати Тимошенко, є дострокові парламентські вибори, а вже потім – дострокові президентські вибори. 
«Розгойдування буде в жовтні-листопаді-грудні, щоб домогтися дострокових виборів парламенту навесні наступного року, приблизно в березні. Якщо їм це вдасться, то наступна мета – дострокові президентські вибори, тому що Тимошенко на напівцілях не зупиняється», – підкреслив політтехнолог. 

Коментарi

Коментарiв