У ВРУ платили гроші для голосів за держбюджет, – екс-нардеп

145
Колишній народний депутат України Володимир Ландік від Партії регіонів зізнався, що деякі політичні сили брали гроші за голосування щодо державного бюджету на 2013 рік.

«Комуністам – це обов’язково. Усі знали, що комуністи без грошей ніколи не голосували. Суми брали чималі. Можна також проаналізувати, у яких фракціях були скандали під час голосування за бюджет і кого потім випроваджували. Ті люди і брали гроші», – заявив в інтерв’ю Gazeta.ua Ландік. 
Нагадаємо, нещодавно одіозний екс-регіонал також зізнався, що Ландік затриманий екс-глава політичної сили Януковича Олександр Єфремов був агентом Кремля.
За його словами, Єфремов тісно співпрацював із російською владою ще до початку бойових дій на тимчасово окупованих територіях Донбасу й антитерористичної операції.
«Єфремов був агентом Кремля ще з часів комсомолу. Був агентом Кремля по Луганщині, і також відповідав за проросійські рухи по всій Україні, входив до дуже вузького кола – разом з кумом Путіна Медведчуком», – наголосив екс-нардеп.
Він також підкреслив, що саме Єфремов запропонував Віктору Медведчуку кандидатуру екс-депутата Луганської обласної ради Арсена Клінчаєва на посаду очільника організації «Український вибір».

Коментарi

Коментарiв