Світ закликав Росію позбавитися від Путіна, − Портніков

204
Журналіст, публіцист Віталій Портніков прокоментував результати розслідування Міжнародної слідчої групи щодо збитого МН-17.

«У той день, коли був збитий літак, Путін ще міг вискочити з лабіринту. Він міг би визнати, що літак був збитий «сміливими ополченцями», які насправді намагалися захиститися від української авіації. Він міг би почати власне розслідування і покарати винних – справжніх винних. Так, за великим рахунком, йому вже тоді потрібно було зрозуміти, що гра закінчена і пора забиратися з Донбасу по-доброму. Але Путін загрався. Він відчув смак крові і сп’янів від цього аромату, дурманного будь-якого маленького диктатора», – наголосив Портніков.
За його словами, доповідь Міжнародної слідчої групи про винуватців трагедії рейсу MH-17 свідчить про те, що політичний годинник Путіна йде не так, як раніше, і він приречений.
«Цивілізований світ, як професійний лікар, діє по протоколу – сухо і байдуже. Нас в Україні може бентежити тривалість і скрупульозність процедури, але саме так і слід чинити розправу над небезпечними диктатурами, саме існування яких ставить під сумнів безпеку людства. Без емоцій, без зайвих ризиків, під наркозом. Це повинен бути сталевий капкан. Капкан, із якого чудовисько вже не вирветься», – пояснив у статті для ЛігаБізнесІнформ журналіст. 
Також він підкреслив, що нині паралелі Путіна з лівійським диктатором Муаммаром Каддафі простежуються як ніколи чітко. 
«Щось подібне було з Каддафі після Локербі, коли його бандити знищили американський літак над Шотландією. Довге розслідування, потім звинувачення конкретним мерзотникам, роки санкцій. Він, біснуватий, звичайно ж, все заперечував – але саме трагедія Boeing стала основним змістом його політичного існування. А Каддафі зовсім не був тим глобальним злом, в яке перетворюється зараз Путін. Так, дрібний біс», – наголосив автор. 
«Путін – не жилець. Йому потрібно тікати. А їм – позбавлятися від нього. Ось про що насправді було сказано під час презентації доповіді Міжнародної слідчої групи», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв