США можуть зробити Росії черговий «сюрприз» у вигляді санкцій

130
Представник Державного департаменту США Марк Тонер повідомив, що Штати можуть запровадити нові санкції проти Росії в разі провалу дипломатії щодо Сирії.

«Не хочу говорити про те, що ми могли б зробити, скажу тільки, що є низка можливостей, і ми їх розглядаємо, вивчаємо і обдумуємо. Санкції входять до їхнього числа», − цитує УНІАН Тонера. 
«У нас Уже є цілком жорстокі санкції, що діють проти Росії щодо її поведінки в Україні», − зауважив представник Державного департаменту США.
Нагадаємо, Міністерство торгівлі США нещодавно вже розширило перелік компаній і організацій Російської Федерації, які потрапляють під санкційні обмеження за порушення міжнародного права й розпалювання конфлікту на територіях тимчасово окупованого Сходу України.
Відповідні санкції передбачають обмеження постачання цим організаціям товарів або технологій, вироблених у США або за участю американських компаній, або осіб. Зокрема, йдеться про 11 компаній російського «оборонпрому», 51 підконтрольну «Газпрому» компанію і 7 підприємств на території анексованого Криму, які також пов’язані з російським оборонним сектором.

Коментарi

Коментарiв