Тимошенко і Ляшко опинилися на порозі «війни»

255
Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко і лідер Радикальної партії Олег Ляшко розпочали серйозну сварку через судове засідання щодо скасування підвищення тарифів. 

Напередодні Тимошенко звинуватила Ляшка в тому, що саме він зірвав судове засідання про скасування підвищення тарифів. 
«Сьогодні по суті судове засідання не відбулося, оскільки суд не зміг розглянути наш позов. Такий позов про скасування підвищених тарифів на опалення і у Олега Ляшка. Але через неявку представників Радикальної партії судове засідання було зірвано. Суд перенесли на 7 жовтня», − заявила нардеп, додавши, що просить Ляшка таки з’явитися на наступне судове засідання.
Коментуючи ці звинувачення, лідер радикалів повідомив, що перебуває у Дніпрі, а судову повістку про день і час розгляду позову не отримував, тому і не прийшов. 
«А моїй поважної колезі Юлії Тимошенко я пропоную об’єднувати зусилля, щоб спільно захищати українців, а не розкидатися необґрунтованими звинуваченнями на адресу колег по опозиції. Терпіння і взаємоповага, дорога Юлечка, ось запорука перемоги», − наголосив Ляшко. 
Депо підкреслює, що, з огляду на новини сайту «Батьківщини», неявка нардепів від Радикальної партії серйозно завадила піару Тимошенко. Унаслідок цього Юлія Володимирівна може можливості для піару на судовому скасування тарифів і надалі. 
Крім того, Тимошенко не влаштовує позиція Ляшка «спільно захищати українців», оскільки вона точно не планує ділитися славою головного спортсмена-борця проти високих тарифів.
За словами низки експертів, можливість співпраці або конфлікту Тимошенко з Ляшком обговорюється вже давно. Щоправда, поки про перевибори і не йдеться, обидва варіанти знаходяться в замороженому вигляді. 

Коментарi

Коментарiв