Анексія Криму – трагедії для самої Росії, – артист

211
Народний артист РФ Владімір Назаров, який вирішив переїхати до України, прокоментував своє ставлення до анексії Кримського півострова.

Назаров розповів, що йому також пропонували підписатися за анексію Криму: «Але ви знаєте, моя позиція, вона настільки однозначна і була вона задовго до Криму. Я ніколи не мовчав, якщо на моїх очах відбувалася несправедливість».
На його думку, колись народ Росії «прокинеться і змете цих правителів», але після цього потрібно буде дуже довго замолювати гріхи перед українським народом. Він зауважив, що спочатку буде необхідно встановити нормальні відносини, повернути все на період 2013 року і повернути все, що вкрали. 
«Де принесли біди і страждання – спробувати хоч якось компенсувати. Я розумію, що не повернути загиблих хлопців, і компенсувати це неможливо, але спробувати зробити хоч щось. А потім вже намагатися говорити. І не потрібно братської любові, нехай будуть прості людські відносини, як з іншими країнами», – наголосив в інтерв’ю Апострофу артист. 
У підсумку він підкреслив, що анексія Криму – це взагалі трагедія для Росії: «Я особисто знаю людей, які брали Крим. Це особиста трагедія для них, для держави, народу, вони просто цього не розуміють. Не розуміють, що вони зробили непоправний вчинок».

Коментарi

Коментарiв