Юрій Касьянов: «Коли завершиться війна?»

232
Коли закінчиться війна? Тоді, коли військово-політичне керівництво нашої країни перестане сподіватися на допомогу Заходу, на міжнародні санкції та почне думати по-українськи і діяти в інтересах України.
Очікувати такої глибокої трансформації свідомості від нинішньої «еліти», що керує в Україні вже двадцять років, не доводиться. Всі, хто ці роки набивав кишені та будував «бананову республіку» з її банановою економікою і бананової владою, повинні нарешті піти з політичної сцени.
І питання це куди серйозніше і масштабніше, ніж звільнення кількох одіозних суддів, під яке банановий парламент ледве нашкріб необхідну кількість бананових голосів. Цього жертвопринесення замало. Прибирати треба всіх, хто став частиною злодійської, корупційної, кримінальної державної системи.
Колись Велика французька революція «елегантно» розв’язала проблему необхідності зміни еліт за допомогою гільйотини. У море крові втопили спочатку роялістську аристократію, а потім і саму революцію. Перманентний терор і хаос влади призвели до управління країною маленьким, але сильним Наполеоном, який заклав основи сучасної французької держави.
Україна щасливо уникнула кривавої люстрації «по-французьки». Але зміни еліт не відбулося, і свій Наполеон не з’явився. Час сірих людей у владі триває. І триває війна.

Коментарi

Коментарiв