Дипломат спрогнозував для Росії долю країни-вигнанця

227
Очільник МЗС Великої Британії Борис Джонсон заявив, що через свої дії в Сирії Росія ризикує стати країною-парією, тобто ізгоєм.

За його словами, у Міністерства закордонних справ Великої Британії є докази того, що атаки, здійснені російськими літаками в Сирії безсумнівно є військовим злочином.
«Вони кидають одну бомбу, а потім чекають гуманітарних працівників, які прибувають, щоб витягнути мирних жителів з-під уламків, а потім через п’ять хвилин вони кидають ще одну бомбу», − цитує Європейська правда міністра. 
«У нас є докази. У нас є всі підстави вважати, що саме росіяни робили це. Ми намагаємося повною мірою це документувати, тому що на мій погляд, такі дії є безсумнівно військовим злочином», − заявив Джонсон.
Він нагадав, що російська влада постійно заперечує напади на цивільних у Сирії, і постійно повторюючи, що її ціллю є лише «терористи». Дипломат також зауважив, що і Британія, і США шукають різні методи для посилення тиску на Москву. 
«Ставлення світу до Росії погіршується і я думаю, багато хто вважає, що РФ ризикує стати країною-парією. Врешті-решт, якщо стратегією Владіміра Путіна є велич і слава Росії, то він ризикує перетворити все на попіл», − підкреслив очільник МЗС Великої Британії.

Коментарi

Коментарiв