В Україні неминуче легалізують одностатеві шлюби і легкі наркотики, − нардеп

313
Народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко заявив, що впевнений у майбутній легалізації одностатевих шлюбів і легких наркотиків у нашій країні.

На думку нардепа, чинний склад Верховної Ради України навряд чи ухвалить відповідні закони для легалізації одностатевих шлюбів та легких наркотиків, але наступне скликання неминуче повинен буде це зробити, якщо країна збереже курс на євроінтеграцію.
«У світі відбувається декриміналізація легких наркотиків. Тут така ж ситуація, як з ЛГБТ-шлюбами. Це неминуче буде і в Україні, але суспільство поки не готове це визнати. Я б на нинішньому етапі не підтримав таке питання, але виступав би за те, щоб об’єктом покарання були виробники та розповсюджувачі, а не споживачі», − наголосив в інтерв’ю Reed Лещенко.
Нагадаємо, «комерсант» Лещенко також закликав легалізувати проституцію в Україні, аби таким чином заманювати туристів. 
За його словами таким чином Україна зможе отримати додаткові надходження до державного бюджету: «В Україні потрібно зробити проституцію легальною та користуватися нею, як туристичною принадою. Я розумію, що це боротьба з природою людини. Легалізація дасть гарантії соціального захисту для зайнятого населення, фізичної безпеки і направить гроші в бюджет. Проституцію необхідно декриміналізувати і поступово легалізувати».

Коментарi

Коментарiв