Росія планує зняти «блокбастер» про анексію Криму

238
Російський режисер Нікіта Міхалков заявив, що міг би на основі деяких особистих історій кримчан, які сталися під час так званої «кримської весни», зняти блокбастер.

«Я розмовляв з кількома людьми, не буду називати їхні імена, − це приголомшливі особисті історії того, що відбувалося тут. Як це було, що відбувалося всередині. Як це сприймалося людьми, всі підводні течії, проблеми, катастрофічні складнощі і небезпеки, які були, − все це тягне на дуже серйозну картину, на реальний, справжній блокбастер», − заявив Міхалков.
За його словами, рано чи пізно Росія обов’язково зніме фільм про «кримську весну». Українська правда нагадує, що «кримською весною» росіяни називають події 2014 року, під час яких Росія анексувала український півострів.
До 5 жовтня на території анексованого Криму триватиме перший Ялтинський міжнародний кінофестиваль «Євразійський міст», в якому бере участь і Міхалков.
Додамо, 31 серпня 2015 року Служба безпеки України заборонила в’їзд на українські території 16 громадянам Російської Федерації – журналістам і діячам культури, серед яких Міхалков.

Коментарi

Коментарiв