Смерть Путіна не вирішить наших проблем, – Ярош

140
Засновник «Правого сектора», народний депутат України Дмитро Ярош пояснив,чому навіть смерть Президента РФ Владіміра Путіна навряд чи вирішить українсько-російський конфлікт.

«Я вже не раз казав, що тут потрібен комплексний підхід. Не можна тільки одними військовими методами перемогти в цій війні, бо вона справді є гібридною», – наголосив нардеп.
За його словами, у цій ситуації необхідно  вмикати всі важелі впливу, враховуючи з ліквідацією найодіозніших злочинців, які керують бандитськими угрупуваннями, включно з проведенням різноманітних диверсійних акцій, включно з потужною інформаційною кампанією не тільки на окупованих територіях, а й у світі. 
«Це цілий комплекс питань. Коли ми все це виконаємо, тоді і звільнимо наші території», – зауважив парламентар. Крім того, в інтерв’ю Апострофу він пояснив, чи змінить щось смерть Владіміра Путіна. 
«Уявімо гіпотетично, що Путін помер. Звичайно, тоді певна часова зона турбулентності в Росії з’явиться, поки вони будуть боротись за владу між собою. Але якщо проаналізувати політичний спектр сучасної Росії, то там всі – імперці, кожен з тих, хто представляє владу, чи опозицію, якої там майже нема (це різні напрямки влади), є імперіалістами. Тому їхня імперська політика продовжиться. Для України єдиний вихід – це зробити максимум для того, щоб ліквідувати «Російську імперію» як явище, щоб на місці «Російської імперії» виникло багато національних держав тих народів, які живуть на цій землі», – пояснив Ярош. 

Коментарi

Коментарiв