Путін виніс смертний вирок своєму ж режиму – Портніков

303
Журналіст, публіцист Віталій Портніков зауважив, що,збивши літак рейсу МН17, Президент РФ Владімір Путін остаточно забезпечив Росії образ держави-вбивці.

«У перші ж хвилини – підкреслюю, хвилини – після знищення російськими військовими пасажирського літака було ясно, що Путін не просто вбив усіх цих людей, але і виніс смертний вирок своєму режиму. Тільки – відкладений вирок. І тепер питання відповідальності за вбивство – це тільки справа часу. Як і формування у світовій громадській думці образу держави-вбивці – Росії», – наголосив журналіст. 
Також він зауважив, що РФ за жодних обставин не буде просити вибачень, хоча російська влада ще може виправити ситуацію – Кремль повинен визнати відповідальність за катастрофу з Boeing 777, видати винних міжнародному правосуддю, виплатити компенсацію родинам загиблих і вибачитися.
У статті для Радіо Свобода Портніков підкреслив, що такі ж кроки Путіну потрібно зробити щодо війни на тимчасово окупованому Сході України – визнати свою відповідальність за війну на Донбасі й анексію Криму, видати винних Україні та виплатити компенсацію.
«Але не може ж Путін відправляти на лаву підсудних самого себе, а також Лаврова, Пєскова та інших воєнних злочинців нашого часу. Тому він просто посилає їх брехати – хоча ніякої необхідності в цьому просто немає», – наголосив публіцист.

Коментарi

Коментарiв