За «правильне» голосування деякі депутати отримують від 10 тисяч доларів, – Фірсов

195
Колишній народний депутат України Єгор Фірсов повідомив, що за «правильне» голосування у ВРУ деяким парламентарям платять від 10 тисяч доларів. 

В ефірі Радіо 24 екс-парламентар зауважив, що, на жаль, не має фото- або відеодоказів, тому не може звернутися з відповідною заявою до Національного антикорупційного бюро України.
«Я знаю про те, що депутатам платять за їх голосування, шкала йде від 10 тисяч доларів. Групам Воля народу і Відродження, які, по суті, контролюються олігархами, за те, що вони вийшли з фракцій і увійшли в ці групи, теж платять. Плюс до всього я знаю, що фінансово мотивують депутатів, у тому числі і у блоці «БПП», − наголосив екс-нардеп.
Нагадаємо, раніше Фірсов заявив, що вирішив вийти з партії «Блок Петра Порошенка» через народного депутата «БПП» Ігоря Кононенка: «Це рішення далося мені дуже не просто. Я підійшов до нього виважено, обмірковував кілька днів, але зрозумів, що іншого виходу у мене немає. Залишатися у фракції разом з Кононенко я більше не можу, тому що не згоден покривати його корупційну діяльність».

Коментарi

Коментарiв