Росіяни пройшли період тупої ліквідації, – нардеп

195
Народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук пояснив, чи піде Росія на вбивство ватажків так званих ДНР і ЛНР.

На думку Тимчука, Кремль не вбиватиме ватажків так званих ДНР і ЛНР у разі виникнення потреби замінити їх на нових ставлеників. Швидше за все, їх просто заховають у Росії, щоб не створювати зайвий резонанс серед бойовиків.
«Період тупої ліквідації росіяни пройшли. Це викликає дуже негативну реакцію серед бойовиків і керівництва квазідержавних формувань. Простіше на якийсь найближчий період часу відправити їх до Росії, а там вже як станеться», – наголосив у коментарі Обозревателю нардеп. 
«Плотницькому, якщо його зараз вирішать усунути з керівництва «ЛНР», дадуть в Росії якийсь пансіон на утримання, щоб з голоду не помер. Не думаю, що він має якісь шанси на успіх у політичній площині Росії. Тобто являє для когось там загрозу. Це варіант Януковича-2. Будуть тримати під контролем, оскільки він занадто багато знає, а у фізичній ліквідації найближчим часом потреба навряд чи виникне», – зауважив очільник «Інформаційного опору». 

Коментарi

Коментарiв