Росія звинуватила у «шпигунстві» українського журналіста

165
Члени Громадської спостережної комісії Москви повідомили, що у місцевому СІЗО «Лефортово» перебуває український журналіст Роман Сущенко, якого Росія звинуватила у «шпигунстві». 

УНІАН інформує, що українського журналіста кинули за ґрати у зв’язку зі звинуваченням у «шпигунстві». 
«Ми абсолютно випадково зустріли в камері карантинного відділення Лефортовської в’язниці 47-річного громадянина України Романа Сущенка. Він розповів, що він журналіст, якого звинувачують в шпигунстві. Подробиць свого затримання і звинувачень, які йому пред’явили, Сущенко не зміг нам повідомити. Співробітники «Лефортово» заборонили нам його питати про кримінальну справу», – наголосила член ОНК Москви Зоя Светова.
Інформацію про арешт українського медійника вже підтвердив консул України в Москві.
Крім того, Сущенко повідомив правозахисникам, що при затриманні на нього чинили психологічний тиск. Зокрема, слідчий не дозволив йому зателефонувати додому і повідомити дружині про свій арешт. Слідство Федеральної служби безпеки РФ надало йому державного адвоката.
Додамо, у Кіровській області відбуває покарання за «шпигунство» на користь України Валентин Виговський (засуджений на 14 років), а у Башкирії відбуває 12-річний термін покарання громадянин Росії Віктор Щур, якого звинувачують у тому ж злочині.

Коментарi

Коментарiв