Сергій Якимчук: «Люди стають усе біднішими»

199
 
Система влади.
Дивився в п’ятницю вечером на каналі Еспресо ток-шоу Віталія Портнікова, серед інших був запрошений Аваков. Але найбільше мене вразив спітч російськомовного виб#ядка у формі поліцейського. Вразила наглість цієї російськомовної падлюки і те, що воно себе вело не як слуга Українського Народу, а як окупант, як голодна вівчарка, яка кидається на оточуючих захищаючи господаря. 
Скоро ТРИ роки після Революції Гідності.
Ми хотіли змін. Ми їх не отримали. 
Передивіться предвиборні виступи Пєтра Алєксєвічя в різних містах України, так, тепер вже і найтупішим, які голосували за нього, стало відомо, що він брехун, наволоч і падлюка. Але насправді він лише чергова людина зі старої системи влади. На жаль система влади вибудувана в Україні таким чином, що це ідеальна система для отримування надприбутків шляхом грабування країни, всього народу, тими хто являється владою.
Люди, які вийшли на Майдан і прийняли участь в Революції Гідності за для зміни системи влади і людей при владі, зупинилися на самому порозі… замість того щоб тряхнути тою системою так, щоб аж голови казнокрадів, запроданців і політиканів покотилися по вулицях і щоб бродячі пси три дні пили з тротуарних калюж їхню кров! 
Але правильніше сказати, що насправді людей зупинили. Зупинили ті, хто живе в цій системі влади все життя.
Що ми бачимо зараз?
Люди дедалі стають біднішими, нація слабкою і хворою. Українські гроші так само виводяться в офшори. Замість Партії Регіонів тепер партія БПП, замість Януковічя тепер Порошенко і так далі… Жодного колишнього урядовця не покарано і не засудженно, майно жодного казнокрада не конфісковано. Смотрящіх Януковічя Порошенко замінив на своїх. Навіть декларування майна чиновників вже хочуть переробити (по ініціативі того ж БПП) мовляв коли люди побачать справжні статки то вже точно збожеволіють і візьмуться за ножі, вила і сокири.. а більшість прийде з автоматами. Вони відкрито так і заявляють, мовляв бояться, бо їх у крайньому разі пограбують…
Ніяка децентралізація, жодні НАБУ і нова поліція, ніяка «псевдохєризація» чи псевдореформи не змінить нашого з вами життя до поки не зміниться сама система влади. Ми зараз не можемо навіть піти шляхом тих реформ і дій як то у Польщі чи інших постсовіцьких країнах, бо у них не було тоді ще сформованого кланово-олігархічного середовища яке є у нас. Яке розвинуте, сформоване і зацементоване. Тому, якщо в Україні нарешті до влади не прийдуть українці, які не змінять систему влади і не вичистять країну від провладних клопів раз і назавжди, добра і процвітання тут не буде! 
Адже воно просто непередбачене цією системою влади.
Теперішньою системою влади передбачено лише збагачення провладних еліт та олігархічних кланів і побудова захисту цієї системи за допомогою міліції-поліції, СБУ-ФСБ, прокуратурою і судами, за допомогою розширення повноважень останніх.
І це вже зрозуміли і в ЄС і в США, зрозуміли всі крім нас…
 

Коментарi

Коментарiв