У парламенті немає жодної політичної партії, − експерт

247
Голова Комітету виборців України Олексій Кошель констатував, що нині в країні вибух партійного будівництва, проте, за його словами, проблема в тому, чи можливо їх наповнити дійсно політичним змістом.

«Ми проаналізували, чим займаються партії на місцях. Наші результати показали, що партії, по-перше, займаються організацією свят і фестивалів. По-друге, це робота з благоустрою і допомога виборцям», – зауважив Кошель.
За його словами, найменше, чим займаються партії – це пропозиція альтернативних проектів рішень, проведення круглих столів, конференцій, мітингів з метою обговорення цих пропозицій. Проблема в тому, що саме це, власне, головне, чим би мали займатися партії.
«Наше дослідження показало, що партії, фактично, не вийшли за рамки виборчого формату. Як вони працювали під час виборів – прибирали, фарбували і допомагали цільовим групам громадян – тим самим вони займаються і в міжвиборчий період. Нам потрібно поламати цю ситуацію. Тому що, на превеликий жаль, дослідження показало, що сьогодні серед парламентських партій немає жодної політичної партії в класичному розумінні цього слова. Швидше, це є певні політичні клуби», – наголосив в ефірі Радіо Свобода очільник Комітету виборців.

Коментарi

Коментарiв