Мінські домовленості дурять український народ, – екс-міністр оборони

151
Колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко пояснив, чи існує імовірність активізації військового протистояння з Росією.

За словами Гриценка, українці можуть не хвилюватися, оскільки нині імовірність активізації військового протистояння є невисокою. На його думку, якби Кремль планував реалізувати наступ, це почали б робити вже у першій половині літа. 
Екс-міністр оборони наголосив, що широкомасштабного наступу не буде, і причина цьому – Мінські домовленості. Він зауважив, що документ цілком влаштовує Президента РФ Владіміра Путіна, як і, власне, ситуація в цілому. А от Україну це не може влаштовувати. 
«Путін – за Мінськими домовленостями – не визнаний стороною конфлікту, не визнаний агресором. Він нав’язав те, що для України неприйнятно – рве її на частини! Щоночі він стягає туди зброю. Сотні одиниць важкої зброї, танків, систем залпового вогню! А от про Крим вже, практично, не згадують. Його мета досягнута. Путіну не потрібно йти далі, він дотискатиме політично», – зазначив в інтерв’ю Лівому берегу політик. 
«Я критикував Мінські домовленості не тому, що я хочу їх критикувати, а тому, що переконаний: під час війни введення в оману противника, обман його – це елемент стратегії й тактики, приховуєш свої наміри, робиш якийсь фальшивий удар. Але за жодних умов ніколи не можна обманювати свою армію, свій народ! От Мінські домовленості – це обман українського народу», – підкреслив Гриценко.

Коментарi

Коментарiв