Володін може стати найстрашнішим із путінських спікерів, − публіцист

226
Журналіст, публіцист Віталій Портніков зауважив, що запропонований на посаду спікера Держдуми РФ Вячєслав Володін має всі шанси очолити путінський режим у разі, якщо самого Путіна приберуть від влади.

«Якщо при попередніх спікерах Дума перетворювалася в підрозділ, куди направляли розпорядження президентської адміністрації, то з приходом Володіна вона перетвориться просто у відділ цієї самої адміністрації. Можливо, найважливіший з точки зору модернізації влади і остаточного перетворення фейковий республіки у фейкову монархію. Можна з упевненістю констатувати: парламенту в Росії більше немає», − наголосив Портніков.
Він нагадав, що саме Володін «диригував» попереднім скликанням Держдуми, який називали «скаженим принтером». 
«Репресивний режим, готовий до нещадного придушення будь-яких ознак невдоволення або інакомислення, необхідний, якщо російська еліта хоче утриматися при владі після остаточного вичерпання ресурсів і вповзання в період нескінченних злиднів. Путін більше не може триматися ні на нафті, ні на імітації. Йому потрібен страх – і цей страх Володін повинен оформити в закон», − зауважив у статті для 7Days публіцист. 
Крім того, він підкреслив, що колишні керівники Думи після відходу з парламенту потрапляли в політичне небуття, проте доля Володіна може повернутися зовсім інакше.
«Якщо у Володіна вийде, він має всі шанси сам очолити режим – в разі подій, які приведуть до позбавлення від Путіна. Адже саме він – а не Путін чи Дмітрій Мєдвєдєв – знатиме всі гвинтики,, якими можна забезпечити виживання бандитської російської номенклатури. Вячєслав Володін може виявитися найстрашнішим і найцікавішим з усіх путінських спікерів», – резюмував автор.

Коментарi

Коментарiв