Путін приховує щось важливе – експерт

219
Старший науковий співробітник Ради з міжнародних відносин США Стівен Сестанович у статті для The Wall Street Journal пояснив, чому Владімір Путін говорить неправду.

Сестанович зауважив, що тема брехливості від Путіна знову виринула у ЗМІ на тлі оприлюднення звіту Міжнародної слідчої групи щодо катастрофи МН17. За його словами, у Путіна є 5 основних мотивів, що спонукають Президента Росії говорити неправду. 
По-перше, на думку експерта, Путіну є що приховувати: «Звичайно, він міг би зізнатися щодо інциденту зі збитим MH-17. Але тоді було б важче продовжувати брехати на тему російської військової присутності на Східній Україні».
Друга причина – досвід роботи у спецслужбах спонукає главу Російської Федерації сумніватися у правдивості інших людей: «Путін думає, що всі ми брешемо стільки ж, скільки він».
По-третє, в Росії особливо гостро проявляється проблема некритичного ставлення до інформації. За словами Сестановича, Президент РФ вдруге переробляє неправду, яку кажуть йому інші. 
Ще один мотив – здатність Путіна приховувати правду: «Немає жодних доказів його прямої причетності до найбільш шокуючих вбивств у Росії протягом останніх років, але Путін охороняє систему, яка приховує правду про ці злочини. Систему настільки корумповану, що вкрай важко було б вирішити, у чому можна допустити розголосу правди, не ризикуючи, щоб зникло усе».
Крім того, на думку науковця, Путіна мотивує брехати той факт, що Росія все більше віддаляється від країн Заходу: «Російський Президент погано вміє судити про інтереси своєї країни».

Коментарi

Коментарiв