ВРУ зможе затвердити візовий режим із Росією, – Парубій

167
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій висловив думку, що парламенту вистачить голосів для введення візового режиму з Російською Федерацією.

«Є підстави вийти на результативне голосування… є підстави у Верховній Раді України знайти більшість», – цитує Українська правда спікера парламенту.
Також він наголосив, що планує провести консультації щодо цього питання з лідерами фракцій,  після чого вже 6 жовтня 2016 року Верховна Радазможе розглянути проект постанови про введення візового режиму з Росією.
Нагадаємо, 3 жовтня цього року під час погоджувальної ради Андрій Парубій заявив, що ВРУ повинна розглянути питання введення візового режиму для громадян Російської Федерації.
«Хочу, щоб ми обговорили наступне питання: на початку 2016 року я вніс до Верховної Ради проект постанови про звернення до Кабінету Міністрів щодо припинення дії угоди між урядом України та урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації. Можливо, є сенс сьогодні нам підняти питання і повернутися до введення візового режиму з Російською Федерацією», – заявив очільник парламенту.

Коментарi

Коментарiв